A WHO szerint nagyon nem kellene edzés közben maszkot viselni 2020 / 08 / 04 / Felkai Ádám

Habár jó ötletnek tűnhet edzés közben, az intenzívebb légcsere miatt feltenni a maszkot, a WHO rövid videóban magyarázza el, hogy miért nem az mégsem. Először is a maszk gátolja a légzést, ami nem túl praktikus akkor, amikor szervezetünknek épp minél több oxigénre lenne szüksége. Másrészt az izzadtságtól átnedvesedő maszk csak segíti a különböző ártalmas mikroorganizmusok szaporodását.
A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
A Liverpoollal együtt törhetsz a csúcsra az új szezonban
A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz
A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz
Utazás közben is úgy fotózhatsz, mint egy profi, és a lemerüléstől sem kell tartani a Xiaomi újdonságával.
Ezek is érdekelhetnek
HELLO, EZ ITT A
RAKÉTA
Kövess minket a Facebookon!
A jövő legizgalmasabb cikkeit találod nálunk!
Hírlevél feliratkozás

Ne maradj le a jövőről! Iratkozz fel a hírlevelünkre, és minden héten elküldjük neked a legfrissebb és legérdekesebb híreket a technológia és a tudomány világából.



This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.