Ha a robotolimpián lenne akrobatika, ez a robot jó eséllyel indulna az aranyért 2025 / 01 / 26 / Bobák Áron

Az Unitree robotkutyája után egy újabb hihetetlenül ügyes négylábú robot került elő Kínából, ezért ráadásul nem is kell egy vagyont fizetni. A Deep Robotics robotjának a lábai az Unitree B2-W-hez hasonlóan kerekekben végződnek, egy néhány napja kiadott videó tanúsága szerint pedig ennek köszönhetően a robotkutya egészen látványos képességekre tett szert: a robot hóban és jégen is elboldogul, képes szaltózni, megbirkózik a 45 fokos lejtőkkel és a 80 centiméter magas akadályokkal is, emellett az sem okoz neki gondot, ha két lábon kell közlekednie. Bár a Lynx névre keresztelt robottal felnőtt emberek nem fognak közlekedni, cserébe töredékébe kerül az Unitree robotjának, hiszen az ára mindössze 18 ezer dollár, ami jelenlegi árfolyamon nagyjából hétmillió forintnak felel meg. (IE)
A frissen őrölt kávé nem csak a ráérős reggelek kiváltsága
A frissen őrölt kávé nem csak a ráérős reggelek kiváltsága
A kompakt KRUPS Coffee Crush Experience automata kávéfőző frissen őrölt kávéból készít eszpresszót, kapucsínót vagy akár cold brew-t, egyszerű kezelhetőségével és helytakarékos kialakításával pedig a mindennapok kényelmét szolgálja.
A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz
A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz
Utazás közben is úgy fotózhatsz, mint egy profi, és a lemerüléstől sem kell tartani a Xiaomi újdonságával.
Ezek is érdekelhetnek
HELLO, EZ ITT A
RAKÉTA
Kövess minket a Facebookon!
A jövő legizgalmasabb cikkeit találod nálunk!
Hírlevél feliratkozás

Ne maradj le a jövőről! Iratkozz fel a hírlevelünkre, és minden héten elküldjük neked a legfrissebb és legérdekesebb híreket a technológia és a tudomány világából.



This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.