A rövid, ám annál látványosabb videóban ugyanakkor nem csupán az 5G pozitív tulajdonságai látszódnak, hanem a Mill's technológiai csapatának kreativitása, a művész, Wes Thomas rendkívüli képességei, akárcsak Stijn Fransen színésznő türelme, aki bevállalta a nem mindennapi procedúrát. Ne tévesszen meg senkit a felvétel hossza, mert még ilyen rövid idő alatt is pontosan lekövethetjük a momentumot attól a pillanattól kezdve, ahogy beállították a robotkart, egészen a végső mű elkészüléséig:
A projekt megálmodói eleinte bizonytalanok voltak dolgukban - na nem a gyér internetkapcsolat miatt, hanem mert a tetoválókar nem mindig utánozta pontosan az emberi kéz mozgását. Sokáig kellett finomítani rajta, mire megtanulta, hol kezdődik a bőr, és nem mélyesztette túl mélyre a tűt. (Az első igazi tetoválás felvarrása előtt zöldségeken és műbőrön kísérleteztek). A T-Mobile 5G hálózata bebizonyította hatékonyságát, mivel a videón látszik, hogy
Thomas és a robotkar gyakorlatilag egyszerre dolgoznak, csak éppen eltérő helyszínen.
Plusz a jelek szerint a színésznő is elégedett a végeredménnyel. A dolog egyébként abból a szempontból is érdekes, hogy a 'távtetováláshoz' valóban stabil, hipergyors 5G-hálózat szükséges, hiszen beláthatatlan következményekhez vezetne, ha megszakadna a kapcsolat, esetleg meghibásodna a robotkar. A videóból ugyanakkor az is kiderül, hogy a mérnöki-fejlesztői csapat a háttérből árgus szemekkel figyelte az eseményeket, hogy szükség esetén közbeavatkozhassanak.
(Fotó: The Mill)